Co děláme

Od koncertů po teambuildingové akce

Akce pro firmy

Ať už se chystáte uspořádat firemní večírek, ples či třeba teambuilding budete potřebovat dobrou organizaci. Rádi se za Vás postaráme o všechny aspekty od A až do Z.

Chcete-li večírku dodat originalitu a šmrnc navrhneme Vám i téma akce. Zajištěné prostory naplní tématická výzdoba, Vaše mlsné jazýčky uspokojí náš catering, na taneční parket Vás přivábí kapela, která se právě dostává do varu a Vaše taneční kreace zaznamená fotograf a kameraman, kteří jsou vždy připraveni k akci. Nebojte se, zdaleka to není vše! Pro Váš odpočinek i zábavu uvede moderátor vystoupení kouzelníka, komika taneční skupiny nebo třeba barmanské show.

To zní jako skvělá party! Dejte o ní vědět svým zaměstnancům či kolegům pomocí pozvánky, o kterou se také dokážeme postarat.

Akce pro města

Oživte své milované město slavnostmi! Ať už se chystáte potěšit ty nejmenší obyvatele, či naše pamětníky, pomůžeme Vám! Pro děti přichystáme nejrůznější atrakce od skákání v pytli po skákací hrad, na Velikonoce připravíme hledání pomlásky a na halloween vyhlásíme soutěž o nejstrašidelnější masku. O zábavu dětem je vždy postaráno.

A na co se můžou těšit dospělí? Na sportovním dni si mohou nazout své běžecké boty a za potlesku své rodiny proběhnout cílovou páskou. Bohémské typy potěšíme na vinobraních výběrem jak vína, tak hudby a nenapravitelní tanečníci rozvíří parket na městském plese.

A nezapomínejme na seniory, které jistě potěší seniorské dny, na které mimo jiné můžeme přichystat přednášky péče o zdraví a zdravé výživě, workshopy, kde mohou babičky vytvořit svým drahým vnoučatům dekorace, či zkusit zajimavý sport, nebo pódiový program, na kterém se jistě objeví alespoň jeden interpret, se kterým si rádi zazpívají.

Vytvořte svým obyvatelům další vzpomínku do rodinného alba.

Soukromé akce

Chcete prožít svůj den D jako z pohádky? Ať už se jedná o svatbu či maturitní ples, hoďte starosti za hlavu a užijte si svůj sen naplno.

Neváhejte si objednat naše služby i na menší akce, ať už seniorské, rodinné či mikulášskou pro ty nejmenší. I tyto menší události zahrnují spoustu plánování, starostí a nesnází, kterým se můžete vyhnout a delegovat je na nás.

Další služby

Lámete si hlavu jen s konkrétní částí akce? I v tomto případě Vám můžeme nabídnout pomocnou ruku. Pokud nevíte, jak zajistit zvukovou techniku, umělce, dětské atrakce či jiné, dáme hlavy dohromady a společně uspořádáme úžasnou událost.